Logotyp
 • Język Polski
 • Język Angielski
Ilona Kucała

E-learning łączy tradycyjny oraz nowoczesny styl nauczania. Serdecznie zapraszam do kontaktu

Kontakt

Polityka prywatności

 • Strona internetowa Ilona Kucała eLearning z zasady jest prosta i nie pobiera żadnych wrażliwych danych osobowych.
 • Nie stosujemy na niej plików cookies.
 • Na stronie znajduje się formularz kontaktowy. Podajesz tam imię, nazwisko, numer telefonu. Wysłanie formularza jest opcjonalne. Nie ma przymusu. Podając te dane pamiętaj, że zachowam je w celu kontaktu z Tobą. Danych podanych przez formularz kontaktowy nie przekażę innym firmom lub podmiotom. Po jakimś czasie, zwykle do roku, kasuję otrzymane emaile, a tym samym wysłane przez Ciebie dane. Wysyłając do mnie e-mail przez formularz kontaktowy na tej stronie możesz spać spokojnie. Nie będę wysłała do Ciebie informacji marketingowej lub podobnej.
 • W każdej chwili możesz poprosić o usunięcie Twoich danych, sprostowanie ich, poprawienie itp. O wszystko to, co gwarantują Ci przepisy prawa związane z ochroną danych osobowych.
 • Strona do prawidłowego działania nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Nie wymagamy i jak napisano, nie wykorzystujemy plików cookie.
 • Naszą stronę obsługuje firma WebInspiracje.pl. Serwery tej firmy mogą pobierać informacje o Twojej przeglądarce i połączeniu z Internetem, i gromadzić je w tzw. logach serwera. Tak robi każdy dostawca usług internetowych. Dane w logach są usuwane najczęściej raz w miesiącu, ale najpóźniej po roku czasu. Nie są one oczywiście przekazywane innym podmiotom. Każdy serwer gromadzi logi automatycznie.
Ap
 • Świetnie prowadzone lekcje w bardzo miłej atmosferze, różnorodność zadań i indywidualne podejście sprawia, że nauka angielskiego to przyjemność, a na efekty nie trzeba długo czekać!:)
  Betina G.
  Fotograf
 • Pani Ilona jest bardzo dobrym i profesjonalnym nauczycielem. Jej metody nauczania i podejście do dzieci sprawiają, że nauka staje sie łatwa i przyjemna a dzieci chętnie uczęszczaja na Jej zajęcia. Efekty pracy Pani Ilony mają odzwierciedlenie w ocenach w szkole z czego jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam!
  Monika Z.
  Mama uczennicy
 • U Pani Ilonki moja córka uczy się j. angielskiego. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza💪 Z każdą lekcja widzę postępy z pewnością jest w tym duża zasługa jej osoby, zaangażowania i metod nauczania. Serdecznie polecam.
  Regina P.
  Mama uczennicy
 • Pani Ilona posiada szeroki zakres wiedzy z języka angielskiego, a dzięki zaangażowaniu i dobrym podejściu do młodzieży każdy zdoła się nauczyć nawet najtrudniejszych rzeczy. Zajęcia z angielskiego to czysta przyjemność i super zabawa!
  Nikola M.
  Uczennica Liceum Ogólnokształcącego

Skontaktuj się

Logo białe

ILONA KUCAŁA E-LEARNING
48-210 Biała
Ul. Przedmieście 28

Facebook Tel. +48 786 228 027
e-mail: ilonakucala.elearning@gmail.com
Skype: live:.cid.8de70b993146a48d

NIP: 7551935954
REGON: 383590111

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyrights: Ilona Kucała 2024. Polityka prywatności

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje

Informacje o dofinansowaniu

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pt. „Uruchomienie działalności e-learningowej w Białej", której celem jest „ Uruchomienie jednej działalności gospodarczej w Białej wraz z samozatrudnieniem". W wyniku realizacji projektu utworzone zostanie jedno stanowisko pracy. Operacja jest realizowana w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.