Logotyp
 • Język Polski
 • Język Angielski
Ilona Kucała

E-learning łączy tradycyjny oraz nowoczesny styl nauczania. Serdecznie zapraszam do kontaktu

Kontakt

O mnie

Ilona Kucała

Witajcie! Nazywam się Ilona Kucała i jestem wykwalifikowanym filologiem z przygotowaniem pedagogicznym, dla którego w edukacji liczy się pasja i jakość kształcenia.

ILONA KUCAŁA E-LEARNING to zdalna i wygodna forma nauki języka angielskiego. Kursy skierowane są zarówno do dzieci jak i dorosłych. Zajęcia online odbywają się indywidualnie oraz są w 100% dopasowane do potrzeb i zainteresowań klienta. Oferuję kurs na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki doświadczeniu w nauczaniu i wykorzystaniu najnowszej technologii gwarantuję skuteczność w nauce języka angielskiego.

E-learning łączy tradycyjny oraz nowoczesny styl nauczania. Nie ma potrzeby zakupu podręcznika, ponieważ udostępniam wszystkie materiały online. Bazuję nie tylko na e-podręczniku, ale również na specjalnie dobranych przeze mnie materiałach dodatkowych, tj. piosenkach, artykułach, fragmentach filmów, podcastach, itp., co bez wątpienia urozmaica i wzbogaca każdą lekcję. Dzięki systematycznemu programowi nauki skutecznie kontroluję postępy klientów i kieruję tokiem nauki. Dokładam wszelkich starań, aby moi klienci jak najwięcej zapamiętywali podczas zajęć i w jak najkrótszym czasie zauważyli postępy.

Oferuję także mobilne korepetycje języka angielskiego z dojazdem do klienta.

Gwarantuję, że efekty zobaczysz już po kilku lekcjach!

Ilona Kucała E-learning

Ilona Kucała E-learning
Ap
 • Świetnie prowadzone lekcje w bardzo miłej atmosferze, różnorodność zadań i indywidualne podejście sprawia, że nauka angielskiego to przyjemność, a na efekty nie trzeba długo czekać!:)
  Betina G.
  Fotograf
 • Pani Ilona jest bardzo dobrym i profesjonalnym nauczycielem. Jej metody nauczania i podejście do dzieci sprawiają, że nauka staje sie łatwa i przyjemna a dzieci chętnie uczęszczaja na Jej zajęcia. Efekty pracy Pani Ilony mają odzwierciedlenie w ocenach w szkole z czego jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam!
  Monika Z.
  Mama uczennicy
 • U Pani Ilonki moja córka uczy się j. angielskiego. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza💪 Z każdą lekcja widzę postępy z pewnością jest w tym duża zasługa jej osoby, zaangażowania i metod nauczania. Serdecznie polecam.
  Regina P.
  Mama uczennicy
 • Pani Ilona posiada szeroki zakres wiedzy z języka angielskiego, a dzięki zaangażowaniu i dobrym podejściu do młodzieży każdy zdoła się nauczyć nawet najtrudniejszych rzeczy. Zajęcia z angielskiego to czysta przyjemność i super zabawa!
  Nikola M.
  Uczennica Liceum Ogólnokształcącego

Skontaktuj się

Logo białe

ILONA KUCAŁA E-LEARNING
48-210 Biała
Ul. Przedmieście 28

Facebook Tel. +48 786 228 027
e-mail: ilonakucala.elearning@gmail.com
Skype: live:.cid.8de70b993146a48d

NIP: 7551935954
REGON: 383590111

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyrights: Ilona Kucała 2024. Polityka prywatności

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje

Informacje o dofinansowaniu

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pt. „Uruchomienie działalności e-learningowej w Białej", której celem jest „ Uruchomienie jednej działalności gospodarczej w Białej wraz z samozatrudnieniem". W wyniku realizacji projektu utworzone zostanie jedno stanowisko pracy. Operacja jest realizowana w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.